Kongres ženského podnikání

14. - 20. 3. 2022

Když se ženy spojí a podporují, rostou tak všechny. A my se nyní spojujeme, abychom se navzájem inspirovaly v úspěšném běžícím či začínajícím podnikání. Cesta každé podnikatelky je jedinečná - stejně jako její dary. Pojď prozkoumat další potenciál, který se v Tobě
a v Tvém podnikání skrývá. 

S radostí Tě zvu,
           
Lucie Harnošová


Kongres skončil.

Přidej se k nám do kurzu Alchymie ženského podnikání.


 

O Lucii Harnošové,

zakladatelce Alchymie ženy

Lucie je přední česká mentorka žen, vizionářka a úspěšná info-podnikatelka, zaměřující se na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj.  Založila projekt Alchymie ženy, kde během tří let prošlo kurzy přes 35 tisíc žen.

Více než 20 let svých podnikatelských zkušeností, které získala v inovativních a progresivních oborech, předává skrze své online kurzy, ve kterých pomáhá ženám najít svá poslání, rozjet zisková online podnikání a probudit ženskou energii a sebelásku. Jejím posláním je objevit v ženách jejich úžasnou sílu a důvěru v sebe sama, díky čemuž žijí naplněné životy, mají šťastné vztahy, jsou ve finanční a časové nezávislosti, svobodné, spokojené a úspěšné.

Kromě online kurzů napsala bestseller Deník mámy a dcery, je spoluautorkou projektu Knihy pro ženy, pořádá ženské kruhy, workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy, vystupuje jako řečník na prestižních offline i online konferencích a s laskavostí jí vlastní šíří filozofii sebelásky, která pomáhá otvírat oči a milovat život.